Laste sünnipäevad

Nõo Rannahall on populaarne koht laste sünnipäevapidude pidadamiseks. Üheksa tegutsemisaasta jooksul on meie suurt liivakasti külastanud rõõmu ja naeruga rohkelt lapsi. Liival on tore mängida võrk-, jalg-, sulg- ja rahvastepalli, korraldada teatevõistlusi, ehitada liivalosse või niisama mürada. Teise korruse rõdul saab mängida lauatennist ja katta peolaua. Garanteerime hea ilma Teie rannapeo jaoks!

Soovi korral aitab peo sisustada sportlike tegevuste ja mängudega spordipidu.ee meeskond, mis koosneb oma ala hinnatud treeneritest ja tippsportlastest. Tegevused kohandatakse vastavalt osalejate vanusele, võimetele ning erisoovidele, seega eelnev kokkupuude spordiga pole oluline. Lisainfo www.spordipidu.ee

BRONEERIMINE

Rannahalli broneerimiseks palume kindlasti helistada +37255663493 või kirjutada e-mail See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud..

Kui soovite, et peo viiks läbi spordipidu.ee, siis helistage +37255606860 (Alo) või kirjutage See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

HIND

E-P 9.00-23.00 – 40€/h

Antud tasu eest on kogu hall koos erinevateks mängudeks vajaliku inventariga (väravad, postid, võrgud, pallid, reketid, liivakasti mänguasjad jne.) Teie kasutuses.
Tasumine toimub kohapeal sularahas.

Broneeringu tühistamise tasud:
- Kui broneering tühistatakse 7 päeva  kuni 24h enne teenuse kasutamist, siis tuleb kliendil tasuda 50% teenuse hinnast.
- Kui broneering tühistatakse vähem kui 24h enne teenuse kasutamist või tühistamisest pole telefoni teel teavitatud, siis tuleb kliendil tasuda 100% teenuse hinnast.

Broneeringu tühistamisest teatada telefoni teel +37255663493.

INFO

- Ettevalmistusi peoks saab tegema tulla 15 minutit enne selle algust. Ruumid palume vabastada broneeritud aja lõppedes.

- Kõik toidu ja joogi pakkumiseks vajalik tuleb ise kaasa võtta. Vajadusel saate kasutada meie veekeetjat ja külmkappi.

- Rannahallis on olemas muusikakeskus. Soovi korral saate selle külge ühendada oma muusikat mängiva seadme.

- Kõigil peost osavõtjatel soovitame kaasa võtta sportliku riietuse ja pesemisvahendid.

- Peo juures peab olema vähemalt üks täiskasvanu, kes vastutab kogu ürituse vältel laste turvalisuse ja Rannahalli kodukorra täitmise eest.

- Rannahall ei vastuta külaliste isiklike asjade eest.

KODUKORD

- Välisjalanõud palume jätta eesruumi, üleriided saab paigutada riietusruumidesse.

- Liivale on keelatud minna söögi ja joogiga.

- Liivalt tulles palume külalistel end harjaga puhtaks teha.

- Suhtume heaperemehelikult Rannahalli spordivarustusse, inventari ja ruumidesse.

- Tekkinud praht käib prügikastidesse.

- Rannahallis käitume viisakalt ja oleme sõbralikud.

- Pärast pidu paneme kasutatud varustuse oma kohale tagasi.

Küsige julgelt lisainfot: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. või +37255663493

hallülevalt

 

AddThis Social Bookmark Button
Rannahalli info

AVATUD

IGA PÄEV JA

IGA ILMAGA

9.00-23.00

BRONEERIMINE

INTERNETIS

HELISTADES:

+372 55663493

E-MAIL:

See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

ASUKOHT

VOIKA 10
NÕO

Kliki aadressil, et näha asukohta kaardil

FACEBOOK