KARIKASARJA -  JUHEND  I  AJAKAVA  I  EDETABELID  I  REGISTEERIMINE

Värska Originaal Rannavolle karikasari 2018 juhend

1. EESMÄRK JA ÜLESANNE

Võistlused viiakse läbi selgitamaks VÄRSKA ORIGINAAL RANNAVOLLE KARIKASARJA 2018 turniiride parimad mehed ja segapaarid, eesmärgiga populariseerida rannavõrkpalli Tartumaal ja Lõuna-Eestis.

 

2. VÕISTLUSTE LÄBIVIIMISE AEG JA KOHT

Võistlused viiakse läbi ajavahemikus 22. oktoober kuni 29. aprill. Võistluspaigaks on Nõo Rannahall (aadressiga Voika 10, Nõo) ning täpsed toimumisajad leiate võistluskalendrist. Võistlused toimuvad MEES- ning SEGAPAARIDELE pühapäeva õhtuti. Mängude algusaeg on kell 16.00. Võistlejad peavad olema võistluspaigas hiljemalt kell 15.45. Hilinemisest tuleb korraldajat varakult teavitada, et saaks teha muudatusi turniiri ajakavas.

 

3. REGISTREERIMINE

Turniirist osavõtuks saab registreeruda kodulehel www.rannahall.ee või võistluspaigas võistluspäeval hiljemalt kell 15.30 (vabade kohtade olemasolul). Igal turniiril saab osaleda maksimaalselt 16 paari. Võistluspaigas kohapeal tuleb tasuda osavõtumaks, mis on 15 eurot  paari kohta.

 

4. OSALEMINE

Turniiridel võivad osaleda kõik rannavõrkpalli huvilised, sõltumata sportlikust tasemest. Kõikidel turniiridel võivad lisaks Eesti Vabariigi kodanikele osaleda ka välisriikide kodanikud. Võistlustel osalemine on omal vastutusel. Osaleja vastutab ise oma tervisliku seisundi eest. Soovituslik on enne võistlusi läbida tervislik kontroll ning omada tervisekindlustust.

 

5. VÕISTLUSVORM

Võistlusvorm on vaba.

 

6. VÕISTLUSPALL

Mikasa VLS 300

 

7. VÕISTLUSTE SÜSTEEM

Mängitakse rahvusvaheliste rannavõrkpalli määruste järgi. Turniiri võistlussüsteemi ning mängude formaadi otsustab turniiri korraldaja kohapeal. Kuni 8 paari osavõtuga mängitakse alagruppidega, 9 ja rohkem paaridega 2-miinuse turniiritabeliga. Iga osalev paar saab mängida vähemalt 2 kohtumist. Mängitakse kahe geimi võiduni, kaks geimi 15-punktini, vajadusel kolmas geim 11-punktini. 

 

8. KOHTUNIKUD

Kohtunikutöö eest vastutavad osalevad võistkonnad. Esimeste mängude kohtunikud määrab peakohtunik, edaspidi jääb vilistama mängu kaotanud võistkond.

 

9. PUNKTISÜSTEEM

Igal turniiril jagatakse punkte järgnevalt:

I

II

III

IV

V

VI

VII

VIII

IX

X

XI

XII

20p

18p

16p

14p

12p

11p

10p

9p

8p

7p

6p

5p

 

NB! Mees-, nais- ja segapaaride viimasel 6. etapil jagatakse välja topeltpunktid.

Üldkokkuvõttes lähevad arvesse iga paari 5 paremat tulemust.

 

 10. AUTASUSTAMINE

Iga etapi kolmele paremale võistkonnale panevad auhinnad välja Värska Vesi, Luke Farmimeierei, Restoran Umb Roht ja Tartu Mill.

VÄRSKA ORIGINAAL RANNAVOLLE KARIKASARJA  üldkokkuvõtte kolme parimat paari autasustatakse karikatega. Võrdsete punktide korral võetakse arvesse paremad kohad.

 

11. VÕISTLUSTE KORRALDAMINE

Võistluste korraldamise eest vastutab MTÜ Spordiklubi ProVolle. Kulutused, mis on seotud võistlejate võistlustele sõidu ja toitlustamisega kannavad võistlejaid lähetavad organisatsioonid või sportlased ise.


LISAINFO JA REGISTREERIMINE: 

Korraldaja: MTÜ Spordiklubi ProVolle

Peakohtunik: Karl Jaani, tel: 55663493

e-mail: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

www.rannahall.ee

AddThis Social Bookmark Button

toetajad

Rannahalli info

AVATUD

IGA PÄEV JA

IGA ILMAGA

9.00-23.00

BRONEERIMINE

INTERNETIS

HELISTADES:

+372 55663493

E-MAIL:

See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

ASUKOHT

VOIKA 10
NÕO

Kliki aadressil, et näha asukohta kaardil

FACEBOOK