RANNAHALLI VOLLESARI -  JUHEND  I  AJAKAVA  I  EDETABELID  I  REGISTEERIMINE 

RANNAHALLI VOLLESARI JUHEND

1. EESMÄRK JA ÜLESANNE

Võistlused viiakse läbi selgitamaks RANNAHALLI VOLLESARJA turniiride parimad mees- ja naispaarid, eesmärgiga populariseerida rannavõrkpalli Eestis.

 

2. VÕISTLUSTE LÄBIVIIMISE AEG JA KOHT

Võistlused viiakse läbi ajavahemikus 3. november kuni 17. mai. Võistluspaigaks on Nõo Rannahall (aadressiga Voika 10, Nõo) ning täpsed toimumisajad leiate võistluskalendrist

 

3. REGISTREERIMINE

Registreerida saab http://rannahall.ee/vollesari/registreerimine. Etapile registreerimine lõpeb 24h enne turniiri algust või kohtade täitumisel. Igal etapil saab osaleda maksimaalselt 16 paari. Osavõtumaks on 20€/paar. Tasuda saab kohapeal sularahas või ostes pilet SportID lehelt https://sportid.com/pos/noo.rannahall/services?serviceId=18316

 

4. OSALEMINE

Turniiridel võivad osaleda kõik rannavõrkpalli huvilised, sõltumata sportlikust tasemest. Kõikidel turniiridel võivad lisaks Eesti Vabariigi kodanikele osaleda ka välisriikide kodanikud. Võistlustel osalemine on omal vastutusel. Osaleja vastutab ise oma tervisliku seisundi eest. Soovituslik on enne võistlusi läbida tervislik kontroll ning omada tervisekindlustust. 

 

5. VÕISTLUSVORM

Võistlusvorm on vaba.

 

6. VÕISTLUSPALL

Mikasa VLS 300

 

7. VÕISTLUSTE SÜSTEEM

Mängitakse rahvusvaheliste rannavõrkpalli määruste järgi (ülevalt tõstmine lubatud ja selle puhtuse hindamine leebem). Turniiri võistlussüsteemi otsustab turniiri korraldaja pärast registreermise lõppu (24h enne turniiri algust)Kuni 8 paari osavõtuga mängitakse alagruppidega, 9 ja rohkem paaridega 2-miinuse turniiritabeliga. Iga osalev paar saab mängida vähemalt 2 kohtumist. Mängitakse kahe geimi võiduni, kaks geimi 15-punktini, vajadusel kolmas geim 11-punktini. Esimesel etapil asetused loositakse, järgmistel asetused vastavalt edetabelile. 

 

8. KOHTUNIKUD

Kohtunikutöö eest vastutavad osalevad võistkonnad. Esimeste mängude kohtunikud määrab peakohtunik, edaspidi jääb vilistama mängu kaotanud võistkond.

 

9. PUNKTISÜSTEEM

Igal turniiril jagatakse punkte järgnevalt:

I

II

III

IV

V

VI

VII

VIII

IX

XII

20p

18p

16p

14p

12p

11p

10p

9p

8p

6p

 

NB! Mees-ja naispaaride viimasel 6. etapil jagatakse välja topeltpunktid.

Üldkokkuvõttes lähevad arvesse iga paari 5 paremat tulemust.

 

 10. AUTASUSTAMINE

Iga etapi neljale paremale võistkonnale panevad auhinnad välja Rannahall, Värska Vesi, Luke Farmimeierei, Umbroht ja Tartu Mill.

RANNAHALLI VOLLESARJA  üldkokkuvõtte kolme parimat paari autasustatakse karikatega ja kinkekaartidega SportID-lt ja Rannahallilt. Võrdsete punktide korral võetakse arvesse paremad kohad.

 

11. VÕISTLUSTE KORRALDAMINE

Võistluste korraldamise eest vastutab MTÜ Spordiklubi ProVolle. Kulutused, mis on seotud võistlejate võistlustele sõidu ja toitlustamisega kannavad võistlejaid lähetavad organisatsioonid või sportlased ise.


LISAINFO JA REGISTREERIMINE: 

Korraldaja: MTÜ Spordiklubi ProVolle

Peakohtunik: Karl Jaani, tel: 55663493

e-mail: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

www.rannahall.ee

AddThis Social Bookmark Button
Rannahalli info

AVATUD

IGA PÄEV JA

IGA ILMAGA

9.00-23.00

BRONEERIMINE

INTERNETIS

HELISTADES:

+372 55663493

E-MAIL:

See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

ASUKOHT

VOIKA 10
NÕO

Kliki aadressil, et näha asukohta kaardil

FACEBOOK