RANNAHALLI VOLLESARI -  JUHEND  I  AJAKAVA  I  EDETABELID  I  REGISTEERIMINE 

RANNAHALLI VOLLESARI JUHEND

1. EESMÄRK JA ÜLESANNE

Võistlused viiakse läbi selgitamaks RANNAHALLI VOLLESARJA turniiride parimad mees-, nais- ja segapaarid ning Rannakuningas / Rannakuninganna, eesmärgiga populariseerida rannavõrkpalli Tartumaal ja Lõuna-Eestis.

 

2. VÕISTLUSTE LÄBIVIIMISE AEG JA KOHT

Võistlused viiakse läbi ajavahemikus 11. november kuni 17. mai. Võistluspaigaks on Nõo Rannahall (aadressiga Voika 10, Nõo) ning täpsed toimumisajad leiate võistluskalendrist

 

3. REGISTREERIMINE

Registreerida saab läbi SportID https://sportid.ee/event/3238/. Vaata ka registreerimise juhendit http://rannahall.ee/vollesari/sportid-registreerimine. Etapile registreerimine lõpeb 24h enne turniiri algust või kohtade täitumisel. Igal etapil saab osaleda maksimaalselt 16 paari. Osavõtumaks on 20€/paar.

 

4. OSALEMINE

Turniiridel võivad osaleda kõik rannavõrkpalli huvilised, sõltumata sportlikust tasemest. Kõikidel turniiridel võivad lisaks Eesti Vabariigi kodanikele osaleda ka välisriikide kodanikud. Võistlustel osalemine on omal vastutusel. Osaleja vastutab ise oma tervisliku seisundi eest. Soovituslik on enne võistlusi läbida tervislik kontroll ning omada tervisekindlustust. 

 

5. VÕISTLUSVORM

Võistlusvorm on vaba.

 

6. VÕISTLUSPALL

Mikasa VLS 300

 

7. VÕISTLUSTE SÜSTEEM

Mängitakse rahvusvaheliste rannavõrkpalli määruste järgi. Turniiri võistlussüsteemi otsustab turniiri korraldaja pärast registreermise lõppu (24h enne turniiri algust) ja saadab turniiri ajakava kõigile registreerunutele hiljemalt 2h pärast registreerimise lõppu. Kuni 8 paari osavõtuga mängitakse alagruppidega, 9 ja rohkem paaridega 2-miinuse turniiritabeliga. Iga osalev paar saab mängida vähemalt 2 kohtumist. Mängitakse kahe geimi võiduni, kaks geimi 15-punktini, vajadusel kolmas geim 11-punktini. Esimesel etapil asetused loositakse, järgmistel asetused vastavalt edetabelile. 

 

8. KOHTUNIKUD

Kohtunikutöö eest vastutavad osalevad võistkonnad. Esimeste mängude kohtunikud määrab peakohtunik, edaspidi jääb vilistama mängu kaotanud võistkond.

 

9. PUNKTISÜSTEEM

Igal turniiril jagatakse punkte järgnevalt:

I

II

III

IV

V

VI

VII

VIII

IX

XII

20p

18p

16p

14p

12p

11p

10p

9p

8p

6p

 

NB! Mees-, nais- ja segapaaride viimasel 6. etapil jagatakse välja topeltpunktid.

Üldkokkuvõttes lähevad arvesse iga paari 5 paremat tulemust.

Rannakuninga/rannakuninganna arvestuses lähevad kirja kõigi etappide punktid.

 

 10. AUTASUSTAMINE

Iga etapi neljale paremale võistkonnale panevad auhinnad välja Rannahall, SportID,Värska Vesi, Luke Farmimeierei, Kolm Tilli ja Tartu Mill.

Iga etapiks registreerunud võistkond saab auhinna Rannahalli poolt ja lisaks osalevad erinevate loosiauhindade jagamisel.

RANNAHALLI VOLLESARJA  üldkokkuvõtte kolme parimat paari autasustatakse karikate ja auhindadega. Võrdsete punktide korral võetakse arvesse paremad kohad.

RANNAKUNINGA JA RANNAKUNINGANNA tiitli, karika ja auhindadega autasutatakse enim punkte teeninud mees- ja naismängijat. Arvesse lähevad kõik etapid ja võrdsete punktide korral võetakse arvesse paremad kohad.

 

11. VÕISTLUSTE KORRALDAMINE

Võistluste korraldamise eest vastutab MTÜ Spordiklubi ProVolle. Kulutused, mis on seotud võistlejate võistlustele sõidu ja toitlustamisega kannavad võistlejaid lähetavad organisatsioonid või sportlased ise.


LISAINFO JA REGISTREERIMINE: 

Korraldaja: MTÜ Spordiklubi ProVolle

Peakohtunik: Karl Jaani, tel: 55663493

e-mail: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

www.rannahall.ee

AddThis Social Bookmark Button
Rannahalli info

AVATUD

IGA PÄEV JA

IGA ILMAGA

9.00-23.00

BRONEERIMINE

INTERNETIS

HELISTADES:

+372 55663493

E-MAIL:

See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

ASUKOHT

VOIKA 10
NÕO

Kliki aadressil, et näha asukohta kaardil

FACEBOOK